picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

fotograf Zielona Góra ??

fotograf Zielona Góra ??

Czy ktoś z Was zna fotografa w Zielonej Górze, który robi fotografie nie tylko ślubne, natomiast również całym rodzinom? Mam pewien pomysł na sesje i szukam kogoś profesjonalnego.

Kaazz

Posty: 2

 
Obecnie zdjęcia są drogie. Na nieszczęście cały ślub i wesele też do tanich nie należą, wobec tego nie winno to nikogo dziwić. Można wykonać sobie film z tego wydarzenia, natomiast zdjęcia są takim dopełnieniem, wobec tego warto je zlecać. Wybieramy kogoś, kto się na tym niezmiernie dobrze zna i wykona takie zdjęcia ślubne, z jakich będziemy niezmiernie zadowoleni.

CHatka-eKo

Posty: 3

 
Jeśli szukacie fotografa z Zielonej Góry, który bardzo dobrze zna się na zdjęciach to jego ofertę znajdziecie tutaj http://jacekpatecki.pl/portfolio/category/slub. Wykonuje różne zdjęcia włącznie ze ślubami i weselami.

Marioleczka

Posty: 3

 
Ofert jest niezwykle mnóstwo, dlatego na pewno każdy trafi na kogoś, kto spełni jego oczekiwania. Jeżeli chcemy kogoś na już to może być niestety kłopot z terminem.

namok

Posty: 14

 
U nas był fotograf ślubny w Gorzowie Wielkopolskim i było super. Człowiek bardzo dobrze przygotowany. Zna się na zdjęciach, ale wie również jak ustawić młodych, aby ich zdjęcia były jeszcze ładniejsze. Polecam kogoś takiego, bo przecież nam zależy na tym abyśmy wyglądali super na swoich zdjęciach ślubnych i weselnych.

dariuszzz

Posty: 5

 
Zamówiliśmy fotografię ślubną w Żarach Żaganiu i jesteśmy niezwykle zadowoleni. Odpowiednie podejście do tego tematu dało super efekty. Każda osoba, jaka zdecyduje się na współpracę z profesjonalnym fotografem będzie zadowolona. To są fotografie, których, na co dzień się nie robi, wobec tego warto wydać na nie pieniądze.

Jasio234

Posty: 2

 
Zlecałem zrobienie fotografii wnętrz i taka oferta została wystawiona. Czekałem kilka dni i dom się sprzedał. Ludzie cenią sobie jakość wykonania fotografii, bowiem nie każdy od razu chce przyjechać i dom czy mieszkanie oglądać. To, dlatego pożądane byłoby takie zdjęcia zlecić.

Simihu

Posty: 3

 
Robienie takich zdjęć nie jest bezproblemowe. Dużo z nich nie wygląda najlepiej. Mało tego rodzina zwłaszcza na początku ślubu nie za niezmiernie chce zdjęć. Dopiero jak pojawia się alkohol to sytuacja się zmienia. Fotograf winien być mało widoczny dla wszystkich gości.

arturas1

Posty: 2

 
Zdjęć nie za bardzo lubię. Z własnego doświadczenia wiem, że aby zrobić dobre zdjęcia na ślubie i weselu to konieczne jest doświadczenie. Nowoczesny sprzęt też jest ważny, ale to nie wszystko, dlatego warto wszystko sprawdzać.

Jasio234

Posty: 2

 
Gusta są niezwykle różne, dlatego jednym podobają się takie zdjęcia ze ślubów, a innym inne. Jedni stawiają na śliczne plenery, a inni jeszcze chodzą do studia fotograficznego.

CHatka-eKo

Posty: 3