picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

POMOCY ! Poszukiwany kamerzysta !

POMOCY ! Poszukiwany kamerzysta !

Hej!

Wiecie kto robi idealne filmy ze ślubu i wesela? Już niedługo ten dzień i ogarniamy ostatnie szczegóły. Został już praktycznie tylko kamerzysta do zamówienia! Najlepszą opcją byłby ktoś z Suwałk!

Jsakic19

Posty: 21

 
Należałoby rzeczywiście poszukać kamerzysty z talentem. Trochę się może czasu na to straci, lecz w końcowym rozrachunku podczas ślubu nie trzeba się o nic martwić. Ja akurat miałem fart, bowiem znajomy nam kamerował wszystko i wyszło ekstra. On to taki amator samouk, nie prowadzi firmy, lecz wszystko wyszło mu rewelacyjnie.

wielgiii

Posty: 16

 
U moich znajomych kamerzysta się nie popisał, niemniej jednak u nas wynajęliśmy człowieka, który na szczęście znał się na swojej robocie. Polecam www.studiojgk.suwalki.pl, mają szeroki wachlarz usług i są bardzo kontaktowi. Można się było z nimi dogadać w kwestii szczegółów, a to bardzo znaczące, głównie jak się chce dopieścić ten swój wesele, żeby wszystko było dopięte na ten ostatni guzik i dopracowane. Pozdrawiam.

adam_rudas

Posty: 19

 
Hehe, też poszukiwałem po forach kamerzysty z świetnym warsztatem. Jedynie, że akurat bliżej Elbląga. Dziś tych firm to wyrosło jak grzybów po deszczu, podobnie z fotografami i orkiestrami. Jednak nie ma co liczyć na jakąś taniochę. Jak się chce, żeby usługa była zrobiona solidnie, to trzeba swoje zapłacić. Jak się chce przyoszczędzić, to w konsekwencji płaci się dwa razy...Takie prawa rynku:P

szulmar

Posty: 25

 
Jeśli interesuje Cię sprawdzony kamerzysta w Suwałkach to jest parę firm w pobliżu, które filmują takie okolicznościowe imprezy jak ślub. Ja mam dość idealne doświadczenia z marką www.studiojgk.suwalki.pl, jaka zajęła się nagrywaniem studniówki w mojej szkole. Skoro ogarnęli taką imprezę, myślę, iż z weselem też sobie poradzą. Pozdrawiam i życzę już powodzenia na nowej drodze życia!

E-GOista

Posty: 21

 
No cóż, jeżeli chodzi o naszą mieścinę to wbrew pozorom jest całkiem sporo takich usługodawców. My, po konsultacjach ze znajomymi, którzy już są po ślubie, wybraliśmy firmę www.studiojgk.suwalki.pl. Nie było z nimi najmniejszych kłopotów. Znakomity kontakt, przystępna cena i sama usługa wykonana fachowo. Zero prowizorki, wszystko przemyślane i rozplanowane. Na filmie odszukały się wszystkie te momenty, na jakich nam najbardziej zależało.

apepsi1983

Posty: 18

 
My szukaliśmy człowieka z kreatywnym podejściem, bo nie chcieliśmy, żeby nasz ślubny film był taki oklepany jak te od naszych znajomych. Niestety sporo kamerzystów po prostu powiela pewien szablon. Jednakże u nas udało się wynająć ludzi, którzy mieli fajne sposoby. Firma www.studiojgk.suwalki.pl stawia na nowatorskie rozwiązania, dzięki czemu nasz ślubny film zdecydowanie różni się od innych:) Jest dużo dowcipu, ale są też wzruszające momenty, czyli wszystko co potrzeba na takim materiale. Polecamy!

Adam74022

Posty: 16

 
Witam. My to kierowaliśmy się w sumie ofertą cenową zwłaszcza. Nawet nie sprawdzaliśmy opinii...ale myślę, że fajnie trafiliśmy. Ekipa www.studiojgk.suwalki.pl pracowała na naszym weselu i dobrze się sprawdzili. Porządna praca, dobrze przygotowany film, atrakcyjna cena, dobry kontakt – i tak można wymieniać:) Pozdrowienia dla wszystkich młodych par!

Anonim.KuBa

Posty: 21

 
Hmm...byłem jakiś czas temu na weselu u kumpla i tam fotograf i kamerzysta byli z tej samej firmy. Niezwykle fajnie im to poszło, kolega był zaspokojony, zresztą było widać, iż solidnie pracują. Mają stronę www.studiojgk.suwalki.pl, zarówno myślę, iż należałoby zbadać jak szukacie dobrego usługodawcy w Suwałkach.

wiesiekj

Posty: 21

 
Skąd ja to znam? :) My mieliśmy to szczęście, iż dość prędko zarezerwowaliśmy kamerzystę. To znaczy – szczęście w ogólnym nieszczęściu, bo pan operator nie należał do szczególnie rozgarniętych:P No, natomiast istotne, iż był w ogóle. Jeżeli miałbym brać ślub jeszcze raz, pewnie też bym wcześniej popytał na takim forum. No natomiast cóż – mądry polak po szkodzie, a mam nadzieję, iż drugiego wesela już brać nie będę musiał, bo na razie mi całkiem nieźle jako młody żonkoś :)

Agulinek

Posty: 22