picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

Program do planowania czasu pracy, ktoś wytłumaczy?

Program do planowania czasu pracy, ktoś wytłumaczy?

Witam.

Czy możecie powiedzieć z własnego doświadczenia: elektroniczne delegacje sprawdziły się w Waszych firmach?

dariuszzz

Posty: 16

 
Kilka tygodni temu spotkałem się z prezentacją systemu e-urlopy, którą zaproponowała mi jedna z firm.

Przyznam się, że funkcjonalność takiego rozwiązania mi wręcz zaimponowała. Teraz mam w głowie zrealizowanie inwestycji polegającej na wdrożeniu takiego systemu, gdy będę posiadał na ten cel odpowiednie środki.

Anonim.KuBa

Posty: 21

 
Wasze wypowiedzi i opinie na temat tego, jak kontrolować czas pracy okazały się dla mnie prawdziwą skarbnicą wiedzy. Udało mi się uniknąć kiepskich firm i zainteresować propozycją przygotowaną przez profesjonalistów. Teraz kontrola czasu pracy będzie idealna. Pozostaje mi serdecznie podziękować za to, że tak chętnie dzieliliście się swoimi doświadczeniami zdobytymi na przestrzeni lat.

Nikusinski23

Posty: 20

 
W mojej firmie praktycznie każdy pracownik „uzbiera” przez miesiąc zupełnie inną liczbę godzin. W związku z tym niezwykle praktycznym rozwiązaniem jest program do rejestracji czasu pracy. To dość nowy sposób, który postanowiłem wykorzystać dwa miesiące temu, gdy nastąpiło jego wdrożenie. Póki co jestem zadowolony, a co dalej? Zobaczymy :)

wiesiekj

Posty: 21

 
Sprawdzony system e-urlopy odnalazłem w ofercie tej firmy: http://www.technology.poznan.pl/sf_lve.php. Prędko przekonałem się, że obsługa urlopów przez przeglądarkę internetową i funkcjonalny system będzie niesłychanie wyśmienitym pomysłem. Moi pracownicy składają wnioski o urlop przez system, a ja mam szansę je później akceptować, co pracownik ma szansę sobie zbadać :)

Dezmok56

Posty: 19

 
Z perspektywy mojego przedsiębiorstwa, w jakim wszystko zmienia się jak w kalejdoskopie niesłychanie przydatny jest program do planowania czasu pracy. Mogę ustalić cele, w nagłych wypadkach zwiększyć liczba pracowników dostępnych w firmie na jednej zmianie.

Naprawdę takie szanse pozwalają przedsiębiorcy być zdecydowanie niezwyklej elastycznym na nieprzewidziane sytuacje.

szarky

Posty: 18

 
Zawsze przedmiotem mojego zastanowienia był czas pracy pracowników. Interesowało mnie czy faktycznie spędzają odpowiednią ilość czasu w firmie, bo po prostu czasami wyjeżdżałem np. godzinę przed zamknięciem biura i wiedziałem, że nie wrócę przed zamknięciem. To mogła być podstawa do nadużyć ze strony pracowników.

johncena67

Posty: 17