picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

Szukam w Kielcach depilacje woskiem ?

Szukam w Kielcach depilacje woskiem ?

Witam serdecznie, mam pytanie jaki gabinet medycyny estetycznej z kielc proponujecie.

Gdzie już byliście i możecie polecić?

gregBard

Posty: 16

 
Naczytała się o medycynie estetycznej sporo, bowiem sama szukałam czegoś takiego u nas w kielcach. Myślałam o laserze na owłosienie, niemniej jednak tak jak większa część trochę boję się, czy wszystko będzie ok.

12erBis

Posty: 32

 
Jak szukacie laseroterapii w kielcach to tak faktycznie ten gabinet jest niesłychanie dobry. Mają niesłychanie sporo pozytywnych opinii, a i nawet moja znajoma robiła sobie w nim zabieg depilacji.

Piotrek.P

Posty: 21

 
Z botoksem miałam już kilkakrotnie do czynienia, wszystko zawsze było ok. Polecam zabieg korekty zmarszczek w tym gabinecie z kielc http://www.kuzniaurody.pl/medycyna-estetyczna/korekta-zmarszczek-botox/. Na stronie można poczytać o zabiegach, a w samym gabinecie wszystko dokładnie wyjaśniają i zawsze są konsultacje z lekarzem.

beata77

Posty: 14

 
Po depilacji woskiem włosy nie odrastają tak szybko, a z czasem faktycznie nie trzeba wybierać się do gabinetu wcale przez długi czas. W kielcach najpierw korzystałam z kosmetyczki, niemniej jednak ostatnio poszłam do dużo lepszego miejsca, jak gabinet odnowy urody. Jestem niezmiernie, niezmiernie zadowolona.

audi25

Posty: 14

 
Ja na waszym miejscu nie szukałabym innej medycyny estetycznej niż proponowany gabinet z kielc. Sama tam chodzę i jeszcze nigdy nie stało się tak, żebym była niezadowolona. Korzystałam z mikrodermabrazji i depilacji woskiem. Być może pokuszę się o korektę zmarszczek. Pełen profesjonalizm.

Spirek

Posty: 32

 
Metod leczenia trądziku mam już sporo za sobą, wobec tego spróbowałam w gabinecie medycyny estetycznej w kielcach laseru. Już po pierwszym zabiegu jest lepiej, nie pojawia się nic nowego, a już wkrótce kolejny termin.

kuBawodzu

Posty: 23

 
U mnie wygląda to tak, iż wciąż się waham, depilację laserową w kielcach robi kilka gabinetów. Cenowo wygląda podobnie, dlatego warto poznać lekarzy, którzy tam pracują. Jest w sumie troszkę przeciwwskazań do takiego zabiegu, dlatego dobrze konsultują wszystko z pacjentami wszędzie.

hIMMM

Posty: 23

 
O krostkach, krostach i krosteczkach wiem wszystko:( Wiem też, że bo jestem już po, że leczenie trądziku przy pomocy lasera to jedyna skuteczna metoda. Gwarantuję, że tu w kielcach w gabinecie w końcu problem zostawicie za sobą.

sgm56

Posty: 24