picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

Usuwanie blizn laserem rzeszów

Usuwanie blizn laserem rzeszów

Witam jaką kosmetyczkę z Rzeszowa polecacie. Chodzi mi o makijaż na wesele, koniecznie musi więc być profesjonalny :)?

sprinter5

Posty: 13

 
Jeśli zależy wam na profesjonalnych i bezpiecznych zabiegach odmładzających skórę, to polecam laser frakcyjny. Tutaj z powodzeniem można korzystać z każdego zabiegu, bo to sprawdzony gabinet http://www.pracowniawdzieku.pl/laser1.htm. Też długo szukałam dobrej kosmetyczki, dlatego wiem, co to znaczy nie wiedzieć, gdzie się udać. To miejsce szczerze polecam.

werias45

Posty: 13

 
Cudownie, iż można gdzieś wyrazić swoją opinię, albowiem niezmiernie cenię sobie opiekę kosmetyczną tego salonu kosmetycznego w Rzeszowie, na jakiego tu temat:) ceny nie są aż tak wysokie, za to wysoka jest jakość. Polecam wszystkim przedstawicielkom płci pięknej.

Kleryczek

Posty: 13

 
Świetnie, że można gdzieś wyrazić swoją opinię, bo bardzo cenię sobie opiekę kosmetyczną tego salonu kosmetycznego w Rzeszowie, na którego tu temat:) ceny nie są aż tak wysokie, za to wysoka jest jakość. Polecam wszystkim przedstawicielkom płci pięknej.

Thaniell111

Posty: 23

 
Koleżanka korzystała z klapp clinical care, też muszę :) Od razu zauważyłam różnicę. Rzeczywiście muszę bardziej przemóc się do tych nowych metod. Też radzę :)

kryzys

Posty: 25

 
Mama powiedziała, że niestety nie pozwala mi na taką fotoepilację. Będę musiała poczekać aż skończę 18 lat i sama podejmę o sobie decyzję. Nie mam zamiaru jak ona używać codziennie maszynki, bo taki zabieg może być niebezpieczny. Czytałam na profesjonalnych stronach, że laser jest bezpieczny i należy tylko zwrócić uwagę na przeciwwskazania. Ja takich nie mam. Cóż będę czekać jeszcze pół roku :)

Qwertys

Posty: 12

 
Uważam z własnego doświadczenia, że my panie za rzadko korzystamy z takich jakościowych zabiegów. Dlatego co niektóre z nas podchodzą do nich jak do jeża :) Nie tak dawno przekonałam się o skuteczności mezoterapii ampułkami. Świetna sprawa. Nie wyobrażam sobie tylko domowych sposobów.

bartek33

Posty: 17

 
Z uwagi, iż już kilka razy byłam też u nich, muszę polecić :D To niezmiernie dobra kosmetyczka w Rzeszowie, poza tym nie mają wysokich cen. Za zabiegi te podstawowe pielęgnacyjne faktycznie niewielkie sumy.

norBoro

Posty: 13