picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

Salon fryzjerski w Cieszynie, kogo polecicie ?

Salon fryzjerski w Cieszynie, kogo polecicie ?

Musze pójść do faktycznie dobrego fryzjera w Katowicach, który zaradzi coś na moje rzadkie i włosy. Jak macie podobny kłopot, piszcie. Nie będę sama w problemie.

mnichuśś

Posty: 12

 
To może tutaj http://www.stepienkosmetyka.pl. To dobry salon fryzjerski w Cieszynie. Dokładnie firma rodzinna od 20 lat w naszym mieście. Myślę, że będziesz zadowolona.

Fajae

Posty: 18

 
Podoba mi się pomysł z makijażem permanentnym. Sprawdzałam w Katowicach robią go w dużo gabinetach. Niemniej jednak żebym była pewna, to jednak potrzebuję zdecydowanie więcej informacji. Chyba po prostu udam się do salonu, żeby porozmawiać

MBsmoke

Posty: 13

 
Koniecznie i to prędko :) Również szukam dobrej kosmetyczki w Katowicach. Mam nadzieję, że jakimś sposobem uda mi się zlikwidować rozstępy, jakich mam już serdecznie dość.

87-klara

Posty: 8

 
Też nie wiem kogo wybrać :( A zależy mi na dobrej kosmetyczce w Katowicach, która pomogłaby skórze trądzikowej. Z problemem borykam się od lat. Próbowałam już naprawdę wielu rzeczy, efekty marne.

elimertyk

Posty: 17

 
Polecajcie :) Oj widzę, że nie tylko ja poszukuję salonu fryzjerskiego w Cieszynie :D Czyżby jakaś zmowa? Poważnie potrzebuję zmienić barwa włosów i zależy mi na prawdziwie fachowej pomocy. Poradzie również.

MBsmoke

Posty: 26

 
Raczej nie w każdym salonie fryzjerskim w Cieszynie zrobią ci makijaż permanentny. Osobiści wolałabym sprawdzić dokładnie kto to wykonuje. Pamiętaj, że to na lata. Jak coś schrzanią, dobrze nie będzie. Nie wiem, jak jest z poprawkami. Sama szukam informacji na temat gabinetów, bo mam obawy. Życzę powodzenia.

Halo57Bimerrr5

Posty: 21

 
Dokładnie tak jest. Bo dobry fryzjer w Katowicach wcale nie musi być wielkim salonem fryzjerskim. Przecież to chodzi o fryzjera i jego umiejętności. Jest wielu dobrych fryzjerów, którzy pracują w małych salonikach. Na przykład takich osiedlowych. No ale pytać zawsze warto.

miko_poz

Posty: 11

 
Przy trądziku owszem przyda się dobra kosmetyczka w Katowicach, ale też dieta. Sama wiem, że jest niezwykle ważna. Spróbuj skontaktować się z profesjonalnym dietetykiem. Na takiej konsultacji dowiesz się bardzo wiele istotnych rzeczy.

Snaco

Posty: 24

 
Odszukałam dobrego fryzjera w Katowicach. Można zaufać. Tu nie ma, że się tak nie da. Zawsze doradzi. To salon, do którego nie mam obaw chodzić. Uprzednio zawsze miałam obawy czy będzie okej. Pamiętam raz, jak własne musiałam odcierpieć poprzez około miesiąc. Niefajna sprawa. Zaufany fryzjer jest faktycznie niezbędny.

Jacek1812

Posty: 10