picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

Darmowe mp3

Darmowe mp3

Hej, znacie jakieś darmowe mp3, które można pobrać bez rejestrowania się na stronach? Mam dość tych rejestracji.

do-ob

Posty: 17

 
Szybko to można sobie płytę kupić w empiku. Ja naszukałem się dobrej strony z muzyką i w sumie do tej pory nie mam niczego, co mógłbym polecić. Kilka stron, gdzie pobierasz mp3 jest w porządku, ale tu niestety trzeba zapłacić, a nie zawsze się przecież taka opcja opłaca. Jak ściągasz rzadko w zasadzie w ogóle.

alibog

Posty: 14

 
Ja też korzystam z tej strony. Jest naprawdę spoko. Mnie pasuje, bo większość mp3 za darmo, które chciałam tutaj znalazłam i dodatkowo są w dobrej jakości.

Fiszerrr

Posty: 18

 
Ja też pobieram piosenki za darmo. To kapitalna opcja. Bez wątpienia, iż muszę poświęcić na to troszkę czasu, lecz mogę mieć wszystko co mi się podoba.

Abnesis

Posty: 17

 
Tutaj możecie sobie poszperać w świecie darmowych mp3 http://pobierzpiosenki.pl.

Zajrzyjcie bowiem jest do czego. Polecam. Wczoraj pobierałem z niej całe albumy paru wykonawców. Jestem niezmiernie zaspokojony, bowiem nigdzie na nich nie mogłem trafić i straciłem już nadzieję.

dyduch34

Posty: 13

 
Właśnie o to chodzi, żeby mp3 za darmo było za darmo, bo w dużej mierze tak nie jest. Masa jest stron, gdzie koszty są ukryte. To po prostu najbardziej mnie wkurza, bo jak już znajdę co chciałem to trzeba płacić.

Miernnn34

Posty: 16

 
Też odniosłam wrażenie, że nigdzie nie ma tego co bym chciała jeśli chodzi o mp3 za darmo. Już chyba lepiej zapłacić i rzeczywiście mieć spokój, pościągać sobie co się chce i z głowy. Polecana strona na forum jest całkiem w porządku i akurat tutaj udało mi się pobrać kawałki, których nigdzie nie mogłam znaleźć, a bardzo mi na nich zależało.

TeS

Posty: 15

 
Na ostatnią imprezę pobraliśmy mp3 właśnie z tej strony, jaką proponujecie na forum. Ściągnęliśmy niezwykle dużą ilość fajnych kawałków, przy jakich idealnie się wszyscy bawili. Sami wejdźcie i sprawdźcie. Albowiem rzeczywiście warto. Na tej stronie można znaleźć o wiele więcej szukanych kawałków niż gdzie-indziej.

hIMMM

Posty: 23

 
Miałem ostatnio szansa przetestowania paru stron, na jakich można pobrać mp3. W większości z nich jest ta sama baza muzyczna, te same oklepane hity. Niewiele portali decyduje się na rzeczywiście coś innego, a szkoda. Być może nie wpadłem na takie, nie wiem. Jeżeli już chcesz ściągnąć coś ekstra, musisz płacić.

xacti

Posty: 14