picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

Organizacja gali

Organizacja gali

Cześć!

Zaufałem pracownikom, że imprezy firmowe to jest to, czego potrzebują. Teraz muszę im zorganizować takie wydarzenie, ale nie mam doświadczenia.

Co powinienem wiedzieć?

Hinterrr

Posty: 17

 
Dzień dobry.

Stosunkowo niedawno poszukiwałem firmy, jaka zaplanuje moje działania marketingowe, a dodatkowo zorganizuje eventy i kilka imprez dla dzieci. Możecie mi kogoś polecić? Oby sprawdzonego.

agapod17

Posty: 23

 
Hej. Trudności sprawiła mi ostatnio organizacja gali, za co zgarnęłam stosunkowo niewielkie pieniądze w stosunku do tego, ile inkasują za takie usługi firmy i agencje reklamowe.

Jak uważacie, ile powinno kosztować zorganizowanie gali dla 250 widzów w hali?

ZeljkoF

Posty: 17

 
Hej, muszę przyznać, że nie jestem rozczarowany eventem zorganizowanym dla mnie przez zewnętrzna firmę. Z jednej strony załatwianie całego sprzętu i wypożyczanie go to taki sam koszt.

Anonim.KuBa

Posty: 21

 
Hej. Trudności sprawiła mi ostatnio organizacja gali, za co zgarnęłam stosunkowo niewielkie pieniądze w stosunku do tego, ile inkasują za takie usługi firmy i agencje reklamowe.

Jak uważacie, ile winno kosztować zorganizowanie gali dla 250 widzów w hali?

Bryzyt1

Posty: 15

 
Hej. Nazywam się Łukasz i jako kompletny amator zacząłem czytać to forum i sprawdzać, czego ludzie potrzebują, jeżeli chodzi o imprezy integracyjne.

Założyłem firmę będąc laikiem, a aktualnie raduję się dziesiątkami firm, które zgłaszają się do mnie same.

gregBard

Posty: 16

 
Hej. Niedawno stanęłam przed wyzwaniem organizacji eventu, w co szef nie miał zamiaru się angażować (zaoferował tylko kasę na pokrycie kosztów). Wynajęłam firmę, której propozycja odnajduje się na http://www.artagencja.pl i mogę ją śmiało polecić, bo można powiedzieć, iż pomogli mi nawet utrzymać posadę!

Spirek

Posty: 32

 
Dzień dobry. Przewertowałam setki stron internetowych licząc, iż trafię na coś, co przyda mi się przy organizacji koncertu. Rzeczywistość mnie nieco zdziwiła, ponieważ najwięcej pomocy uzyskałam na tym forum dyskusyjnym, za co serdecznie dziękuję.

ZPL33

Posty: 20

 
Hej. Nazywam się Łukasz i jako kompletny amator zacząłem czytać to forum i sprawdzać, czego ludzie potrzebują, jeśli chodzi o imprezy integracyjne.

Założyłem firmę będąc laikiem, a teraz cieszę się dziesiątkami firm, które zgłaszają się do mnie same.

hIMMM

Posty: 23

 
Hej.

Miałem szczęście przy organizacji targów, ponieważ zatrudniłem do tego zadania zewnętrzną firmę. Dzięki temu miałem możliwość realizowania bieżących zamówień, a wyliczyłem, ze samodzielne przygotowanie wszystkiego byłoby kosztowne, ponieważ nie posiadałem wszystkich obiektów, które firma przywiozła – gotowe do złożenia.

Mogę polecić!

lechita665

Posty: 12