picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

Imprezy plenerowe, polecicie kogoś ??

Imprezy plenerowe, polecicie kogoś ??

Co sądzicie na temat pokazów akrobatycznych na eventach? Sprawdzają się, może coś proponujecie? Czekam.

Jojojo4

Posty: 9

 
Ja akurat mam za sobą już kilka takich imprez firmowych, więc wiem co się ludziom najbardziej podoba. Muszą być przede wszystkim emocje i to bardzo pozytywne oraz dużo wrażeń. Dlatego polecam agencje, które wiedzą jak takie rzeczy robić. Samemu raczej nie polecam. Aha no i muszą pozostać ekstra wspomnienia.

Hoteowo24h

Posty: 17

 
No właśnie imprezy firmowe potrafią człowiekowi spędzić sen z powiek. Nie wiadomo co będzie najlepsze. Ale ze swojego doświadczenia proponuję zlecić to fachowcom. Kiedyś próbowałem swoich sił sam, nie wyszło:(

bruklin187

Posty: 9

 
Fajowa sprawa, imprezy plenerowe u nas w firmie są popularne, dlatego wszystkim innym polecam tę formę integracji pracowników i promocji firmy. A jeśli chodzi o artystkę z pokazami w wodzie, tym bardziej:)

labuh

Posty: 18

 
Ten pokaz w wodzie mam talent widziałam na żywo, polecam kontakt z agencją artystki i show w jej wydaniu. Wszyscy mają o niej bardzo dobrą opinię, zresztą nie ma się co dziwić. Nasza firma korzystała z Jej oferty, więc polecamy.

gruszka45

Posty: 8

 
Jak dla mnie to najlepsza z agencji eventowej ze śląska, a miałem styczność już z wieloma. Prowadzę dużą firmę więc korzystam z usług takich agencji. Polecam tę, bo działa z wielkim rozmachem i mega dobrymi pomysłami.

witek55

Posty: 17

 
Jeśli szukacie organizacji imprez dla własnej firmy w ramach integracji pracowników itp. spraw to polecam występy tej artystki http://www.annafilipowska.com. Na pewno ją pamiętacie;-)

Hello98

Posty: 22

 
Idealna sprawa, organizacja imprez na medal. Mam dwie firmy i korzystam z tego rodzaju imprez plenerowych. Z artystką z mam talent nie od dziś mam do czynienia i będę ją polecał każdemu. To świetna osoba, poza sceną oczywiście też. Polecam i pozdrawiam.

Bezi22

Posty: 17

 
Pytano mnie, czy takie imprezy się sprawdzają. Jest jedna odpowiedź, jeśli pracownicy ich chcą to imprezy plenerowe wychodzą rzeczywiście ekstra i jest o czym potem wspominać:)

lary0071

Posty: 10

 
Też myślałem o tych pokazach cyrkowych. W sumie to rzeczywiście dobry pomysł, by na takiej imprezie wystąpiła tak atrakcyjna wszystkim widzom Mam Talent artystka. Widać, że tego rodzaju imprez ma za sobą już niesłychanie sporo, więc na pewno można jej zaufać. Lubię sprawdzone projekty, a ten właśnie taki jest.

Wygodniś22

Posty: 12