picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

Imprezy dla firm na Mazurach, szukam !!

Imprezy dla firm na Mazurach, szukam !!

Witam, polecacie jakąś agencję organizującą wyjazdy integracyjne w Warszawie dla pracowników oczywiście?

Pendrzec

Posty: 12

 
Do końca nie chce mi się wierzyć w tą całą integrację, no ale spróbować można. Pisałbym się na imprezę dla firm w Zalewie Zegrzyńskim. Podobają mi się skutery wodne, więc być może na to postawię.

Yuri20

Posty: 17

 
Akurat miałem okazję uczestniczyć w takiej imprezie dla firm w Warszawie, więc powiem jedno. Im dłuższa, tym lepiej, choć nie do końca każda forma rozrywki mi odpowiadała. Najlepsze są jak dla mnie terenówki, tu można się wyszaleć, no i skutery wodne, jak jest ku temu okazja, pogoda sprzyja.

Limery78

Posty: 21

 
W obliczu potrzeb, jakie teraz są w firmach to wyśmienity pomysł. Więc jak najbardziej pożądane byłoby z takich ofert korzystać. Ogólnie polecam atrakcje w Zegrzu, duży wybór ma ta agencja. Koszta w miarę.

wakacje200

Posty: 10

 
Już dawno myślałem o czymś takim dla swoich pracowników. W tym roku koniecznie muszę zdecydować się na taki wyjazd integracyjny w Warszawie. Zobaczymy co dobrego wniesie do naszej firmy.

matek562

Posty: 13

 
Masa jest atrakcji w Zegrzu, a jak wybierzesz firmę zewnętrzną, która od a do z zajmie się całym programem tym lepiej będzie dla uczestników. Wiadomo, iż sprzęt można wynająć itd., lecz z doświadczenia polecam, gdy ktoś czuwa nad całą imprezą, ktoś kto posiada właściwe doświadczenie.

truskaweczka123

Posty: 16

 
My korzystaliśmy z wyjazdu zorganizowanego przez tę firmę http://adrenalinaclub.pl/project/charlie-and-friends/. Polecam, albowiem okazała się być chyba jedną z lepszych agencji, a jeżeli chodzi o atrakcje w Warszawie to rzeczywiście jest ok.

Jsakic19

Posty: 21

 
Już dwa razy uczestniczyłem w takiej imprezie dla firm w Warszawie. Mam nadzieję, że i w tym roku coś nam zorganizują. U nas można było spróbować nawet windsurfingu, ogólnie niezapomniane wrażenia. Wiadomo, że na takich imprezach całkiem inaczej odbiera człowiek ludzi z pracy, a o to przecież w całej tej sprawie chodzi. Jest fajnie i tyle.

ignacyy

Posty: 18

 
Super sprawa. Lecz nie wszyscy szefowie wiedzą, iż coś takiego jest potrzebne pracownikom. Gdyby u nas padła decyzja o takiej imprezie dla firm na Mazurach, byłbym pierwszy, który by się na nią pisał :)

Hhhhhh1

Posty: 20