picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

jakość powietrza a bieganie, szukam !

jakość powietrza a bieganie, szukam !

Gdzie znajduję kalkulator BMI, bo chce sprawdzić czy przypadkiem nie mam zbyt wiele kilogramów w stosunku do wzrostu?

roudee

Posty: 1

 
Według mnie trzeba się skupić, na jakości powietrze i bieganiu, bo to bardzo ważne. Smog zabija wiele osób, dlatego biegnie w mieście gdzie warunki są słabe nie jest najlepsze. Można sobie dla danej miejscowości ściągnąć specjalne raporty i wtedy wiemy, jaka jest podłoga.

Black_Riot

Posty: 3

 
U mnie kalkulator BMI wskazał wagę prawidłową, niemniej jednak cały czas człowiek musi się pilnować. Niewiele trzeba, aby wejść w nadwagę, a potem jest już o wiele, wiele trudniej.

090913123

Posty: 4

 
Korzystam z jakości powietrza ze strony https://www.runisfun.eu/jakosc-powietrza-pogoda i jestem niezwykle zadowolony. Działa niezwykle dobrze i pokazuje prawidłowe dane o pogodzie.

micko

Posty: 5

 
Na wszystko ma wpływ powietrze, jakim oddychamy, dlatego trzeba to sprawdzać. W dużych miastach w czasie zimowym nie ma świeżego powietrza, dlatego bieganie tam bardziej szkodzi niż pomaga. Już samo chodzenie po takim mieście jest bardzo szkodliwe dla naszego zdrowia.

Klara323

Posty: 2

 
Według mnie trzeba się skupić, na jakości powietrze i bieganiu, bowiem to bardzo znaczące. Smog zabija mnóstwo ludzi, dlatego biegnie w mieście gdzie warunki są słabe nie jest najlepsze. Można sobie dla danej miejscowości ściągnąć specjalne raporty i wtedy wiemy, jaka jest podłoga.

natalka45

Posty: 2