picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

usługi ogrodnicze łódź, zna ktoś ?

usługi ogrodnicze łódź, zna ktoś ?

Witam serdecznie. Szukam firmy, która świadczy usługi ogrodnicze w Łodzi. Chciałbym od a do z „zrekonstruować” stary ogród :) Ktoś, coś? Z góry dziękuję.

dobres34

Posty: 3

 
Cena zależy od tego, co tak naprawdę jest ci potrzebne. Budowa ogrodów to konkretna usługa. Na pewno nie da się na własną rękę wykonać dobrego projektu, jeśli na tym nie znasz. Ja korzystałam z usług w Łodzi i jestem zadowolona. Żadnych problemów :)

gregbard

Posty: 15

 
Projektowanie ogrodów to teraz bardzo znana usługa. Niemal wszyscy moi znajomi skorzystali z pomocy specjalistów. Ja też będę musiał, głównie jeśli chodzi systemy nawadniające. Możecie pisać, komu warto zaufać w Łodzi. Pozdrawiam serdecznie.

dzaman

Posty: 20

 
Fajnie mieć kogoś zaufanego, kto wie, co trzeba zrobić o danej porze roku itd. W tym sezonie będę musiał zabrać się za szukanie usług ogrodniczych w Łodzi, albowiem ogród jest w coraz bardziej opłakanym stanie, a mógłby idealnie wyglądać pod doświadczoną opieką :)

warter88

Posty: 12

 
Trudno powiedzieć o cenie, bo masz przecież inne usługi ogrodnicze i tak samo mnóstwo firm w Łodzi. Ja korzystam z jednej systematycznie, wobec tego mam upusty :D Z firmą współpracuję od sporo lat i jeszcze nigdy się na niej nie zawiodłem.

Bierny67

Posty: 8

 
Jeśli zależy wam na faktycznie profesjonalnych usługach, to polecam tę firmę http://pmgarden.com.pl. Zajmują się projektowaniem ogrodów. Działają na terenie Łodzi i okolic. Zaufałem i się nie zawiodłem, do tej pory zajmują się moim dużym ogrodem.

Sagerrak

Posty: 14

 
Muszę porozmawiać z mężem o projektowaniu ogrodów, ponieważ to dużo lepsze rozwiązanie niż samemu wszystko ogarnąć. Może uda się znaleźć jakąś niedrogą firmę w Łodzi.

Abnesis

Posty: 17

 
Jeśli chodzi o projektowanie ogrodów, to mam nadzieję, że wreszcie dogadam się z jakąś firmą w Łodzi, bo jak dotychczas, to ciężko to szło, tym bardziej że mnie nie ma sporo czasu w kraju, a chciałbym zostawić te prace i mieć pewność, że wszystko zostanie zrealizowane dobrze i na czas oraz sumiennie.

roudee

Posty: 7

 
Fajnie mieć kogoś zaufanego, kto wie, co trzeba zrobić o danej porze roku itd. W tym sezonie będę musiał zabrać się za szukanie usług ogrodniczych w Łodzi, bo ogród jest w coraz bardziej opłakanym stanie, a mógłby świetnie wyglądać pod fachową opieką :)

messio66

Posty: 9

 
Jeśli chodzi o projektowanie ogrodów, to mam nadzieję, iż wreszcie dogadam się z jakąś firmą w Łodzi, bowiem jak dotychczas, to ciężko to szło, tym bardziej iż mnie nie ma sporo czasu w kraju, a chciałbym zostawić te prace i mieć pewność, iż wszystko zostanie zrealizowane dobrze i na czas oraz sumiennie.

andrew66

Posty: 8