picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

Jak zagospodarować skalniak obok domu?

Jak zagospodarować skalniak obok domu?

Dzień dobry wszystkim. Jak sądzicie, różne figurki stawiane na skalniaki to dobry czy kiepski pomysł?

okrzemek

Posty: 13

 
Natomiast ja od zawsze marzyłam o skalnym ogrodzie. Teraz moje marzenie powoli staje się rzeczywistością. W swoim ogrodzie mam już cztery skalniaki. W przyszłości planuję to jeszcze rozbudować.

Problem polega na tym, iż już teraz brakuje mi na to czasu.

gregBard

Posty: 16

 
Gdyby ktoś szukał fachowych porad dotyczących skalników, to polecam http://skalniaki.org. Mnóstwo pożytecznych informacji.

bladek

Posty: 17

 
Wszystkie materiały do budowy skalniaka ogrodowego można dostać w sklepie ogrodniczym.

Skupiły bym się jednak tylko i wyłącznie na zakupie w takim sklepie kwiatów. Przecież resztę (ziemię, kamienie i skały) zupełnie za darmo oferuje nam matka natura.

Pendrzec

Posty: 22

 
Jeśli mamy już przygotowane miejsce pod skalniak, to jego kształt najwygodniej wyznaczyć sobie największymi kamieniami. Później dosypujemy ziemi i układamy coraz mniejsze kamienie. Na końcu sadzimy kwiaty.

codePerformance

Posty: 17

 
W trakcie sadzenia bylin na skalniaki nie wsadzajcie ich blisko siebie. One szybko się rozrosną i każde miejsce zostanie równomiernie zagospodarowane.

mokwas

Posty: 23