picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

Szukam siatki ochronne dla rolnictwa

Szukam siatki ochronne dla rolnictwa

Szukam siatek ochronnych dla rolnictwa. Zależy mi na zakupie siatek do grodzenia, więc koniecznie muszą być odporne i wytrzymałe. Jeśli się orientujecie, dajcie znać. Z góry dziękuję.

bodeksus

Posty: 6

 
A co powiecie na temat siatek dla rolnictwa z polietylenu? Czy są równie skuteczne i odporne. Jeśli już miałbym się zdecydować na takie rozwiązanie, to chciałbym rzeczywiście, żeby to był zakup na lata. Jak coś możecie powiedzieć na ten temat, to oczywiście bardzo dziękuję i czekam. Sprawę mam dość pilną :)

derbuś_22

Posty: 11

 
Kupowałem siatki hodowlane tutaj https://bagan.pl/siatkiochronne-dla-rolnictwa/siatkihodowlane. Jestem zadowolony także z asortymentu, niemniej jednak też z tego, jaka jest tutaj obsługa. Podpowiedziano mi tutaj najlepsze rozwiązanie, dlatego polecam tego producenta i tyle :)

irek1981

Posty: 26

 
Bez najmniejszych obaw możesz postawić na PP lub PE. Tego typu siatki dla rolnictwa nie bez powodu są produkowane najczęściej właśnie z tych tworzyw sztucznych. Jak zdecydujesz się na takie, możesz być pewny, że na wiele lat ci taka siatka wystarczy. U mnie już 5 rok i jak na razie nie zapowiada się na żadną renowację ;)

Bienkus

Posty: 20

 
Uratowały nas siatki na ptaki, zatem polecamy. To są rzeczywiście mocne siatki, dzięki jakim można stosownie zabezpieczyć każde miejsce. Siatki są nie do zdarcia, przede wszystkim są odporne na uszkodzenia mechaniczne i warunki pogodowe.

eGall

Posty: 22

 
Jeżeli już jesteśmy przy siatkach PP i PE, to powiem, że sam zamontowałem takie siatki na ptaki w ogrodzie, żeby nie wyżerały owoców. Skuteczność jest naprawdę niezmiernie dobra. Polecam.

Miluśkooo2

Posty: 10

 
Z powodzeniem możesz skorzystać z takich siatek na ptaki. Mnie też pomogły, bo są mega skuteczne. Co więcej, te siatki nie są drogim rozwiązaniem. Ja wykorzystuję je również na działce i chwalę sobie, bo się zupełnie nie niszczą. Mam siatki z polipropylenu. Polecam.

Hunka

Posty: 22

 
Polietylen jest równie jakościowym tworzywem co polipropylen. Osobiście nie widzę różnicy, natomiast można dopytać dokładnie w sklepie. Na działce mam ogrodzenie z siatek ochronnych rolniczych PE, w ogrodzie z PP.

1noman1

Posty: 27

 
Ten rodzaj siatek wykorzystujemy jako siatki leśne. Jeśli pytacie o jakość i skuteczność, to jest rewelacyjna. Bez dwóch zdań kupować :) Polecam, bo to siatki z dobrego tworzywa, jaki jest polipropylen. Nie odkształcają się pomimo deszczów i skrajnych temperatur. Właściwie można powiedzieć, że są nie do zdarcia :)

mati

Posty: 18