picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

Poszukuję dobrego sklepu ogrodniczego ?

Poszukuję dobrego sklepu ogrodniczego ?

Szukam kochani dobrze zaopatrzonego internetowego sklepu ogrodniczego. Zależy mi niskich cenach :) jak coś polecacie, to dajcie znać.

werias45

Posty: 13

 
Popieram, że agrowłóknina czarna do ściółkowania to najlepszy pomysł pod słońcem, zresztą nie jest to drogi produkt. U mnie zdaje egzamin :) Mam ją w ogrodzie i na działce też, to trwały wyrób.

Jasiu560

Posty: 23

 
Mnie też taka propozycja hurtowni ogrodniczej przypadła do gustu :) jak widać jest nas więcej takich, którzy nie mają w pobliżu hurtowni stacjonarnej :) W sumie to mnóstwo łatwiejsze zakupy.

MBsmoke

Posty: 13

 
Taki siewnik ręczny muszę sobie sprawić. Ktoś już siał za pomocą takiego sprzętu? Nie jest drogi w porównaniu z komfortem i czasem też oczywiście. Naprawdę pomysłowa rzecz.

Iunae_Milt

Posty: 17

 
O takie plandeki właśnie mi chodziło. Sporo tu rodzajów do wyboru. Nie mam ogrodu, ale na podwórku przed domem też przydają się czasem ogrodnicze akcesoria. W sumie ten sklep ma sporo ciekawych gadżetów nawet do domu. Szkoda, że namioty tylko takie duże.

dyduch34

Posty: 13

 
Nie byle która oferta. Widać, iż internetowy sklep ogrodniczy prowadzony jest przez rzetelną firmę. Można tu odszukać sporo potrzebnego do ogrodu sprzętu w przyzwoitej cenie. Popieram moich poprzedników.

TeS

Posty: 15

 
Tu macie tanie grille ogrodowe http://domogrod24.com/pl/c/Grille/286. To sklep internetowy z hurtowymi cenami. Jak najniezwyklej polecam, mają trwałe wyroby. Jeśli chodzi o grille to chyba jedna z najniższych cen, z którą się spotkałam. Polecam.

mack

Posty: 8

 
O agrowłókninie czarnej też dużo czytałam dobrego i chyba w tym roku spróbuję takiej właśnie ściółki. Mam nadzieję tylko, że produkt nie jest przereklamowany :) jak to bywa z niektórymi sprawami.

MShR

Posty: 17

 
Jeśli chodzi o nawadnianie pola to sporo jest metod, ale naprawdę najtańszym rozwiązaniem będzie taśma. Taki system można wykonać samemu, parę wskazówek nawet znalezionych w internecie i pełna oszczędność na projekcie :) Ja jestem samodzielnym w takich kwestiach ogrodnikiem.

Morchepl

Posty: 20

 
A przy okazji można dokupić sobie resztę akcesoriów. Mocne mają rękawiczki ochronne, w niezmiernie porządnej cenie. Ogólnie można zaopatrzyć się w naprawdę potrzebne rzeczy, natomiast nie tylko do ogrodu. Na mnie przyszedł też czas, by zmienić stary grill ;-)

alidoli

Posty: 20