picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

reklama na tramwajach

reklama na tramwajach

Witam! Tak się zastanawiam od jakiegoś czasu nad kampanią reklamową dla swojej firmy. Co polecicie? Jakie narzędzia, jakie formy reklamy są najskuteczniejsze przy niewielkim nakładzie finansowym? Jeśli macie coś sprawdzonego, namiar na jakąś agencję to piszcie!

propek1

Posty: 11

 
Za jakiś czas będę chciał jakąś tablicę reklamową, czy inną konstrukcję zlecić komuś. Tylko też właśnie nie chciałbym w ciemno jakiejś agencji z przypadku...bo różnie można trafić.

prezesowa

Posty: 10

 
Hm, nie za bardzo się orientuję jak to wygląda od strony organizacyjnej. Pewnie są jakieś agencje gdzie można zlecić całe przygotowanie reklamy do A do Z ale ja nigdy z takiej oferty nie korzystałem.

fusert56

Posty: 15

 
Miałem okazję niedawno zlecać reklamę na autobusach miejskich i cała promocja wypaliła pod każdym względem. Jest to wyjątkowo niedroga reklama o sporym zasięgu i skuteczności. Taki autobus miejski ma sporę powierzchnię reklamową, rzuca się w oczy i kursuje przez praktycznie cały dzień w tę i z powrotem. Jest to reklama której nie można nie zauważyć. Mi bardzo ładną, nowoczesną reklamę tego typu stworzyła agencja Epansa. Fajnie, że też dbali o serwis reklamy, także cały czas była w dobrym stanie. Na stronie expansa.pl można sobie sprawdzić niektóre ich realizacje.

Slayer

Posty: 19

 
Jak będę chciał z jakąś kampanią promocyjną u siebie w mieście ruszyć to się na pewno na reklamę na samochodach zdecyduję. Nie ma lepszej reklamy moim zdaniem jeśli chodzi o stosunek efektywności do ceny.

Jsakic19

Posty: 21

 
Mi się wydaje, że to jest transakcja jednak obopólnie dobra jeśli chodzi o reklamę na pojazdach MPK. Przedsiębiorstwo tak naprawdę dostaje lepszy design autobusów, które są często podniszczone i lepiej wyglądają z oklejoną reklamą niż bez. Każdy coś zyskuje.

zoferek

Posty: 21

 
Nie mam nikogo sprawdzonego do takiej akurat reklamy. Jeśli chodzi o promocję w internecie, pozycjonowanie, social media to tutaj mam dobrą agencję, z którą już współpracuję od kilku lat i są efekty.

E-GOista

Posty: 21