picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

Kasetony reklamowe

Kasetony reklamowe

Cześć, Potrzebowałbym namiaru na firmę, która wykona dla mnie specjalne kasetony reklamowe. Macie może jakieś propozycje? Gdzie tego typu akcesoria zamawialiście dla siebie?

Kitas

Posty: 7

 
Jeszcze nigdy z takich reklam nie korzystałem, więc jakoś obeznany z producentami i projektantami takich gadżetów nie jestem. Powodzenia w każdym razie!

zeroo13

Posty: 24

 
Jeśli chodzi o takie gadżety reklamowe to polecam markę Neobrand - neobrand.pl. Mają kompleksową ofertę, czyli od projektu i całej kreacji po produkcję i prace wykonawcze. Ja mam od nich litery świecące całą powierzchnią. Nikt inny w Polsce czegoś takiego nie wykonuje w ten sposób co oni – powierzchnia świecenia jest zwiększona nawet o 300% względem tego co oferuje konkurencja.

Kitas

Posty: 5

 
Na co w ogóle zwracać uwagę szukając reklam podświetlanych? W sensie jakie parametry muszę mieć te ledy, żeby faktycznie reklama była dobrze oświetlona a co za tym idzie widoczna?

Cyc23

Posty: 19

 
Mam pytanko – jak to jest z takimi kasetonami reklamowymi jeśli chodzi o odporność na uszkodzenia mechaniczne i warunki pogodowe? Długo taka reklama może posłużyć w dobrej kondycji i stanie? Jakie macie doświadczenia?

Kleryczek

Posty: 13

 
No właśnie – jak to jest z tymi literami podświetlanymi? Na jakie się najlepiej będzie zdecydować, jeśli chcę, żeby moc światła była największa?

345_14

Posty: 12

 
Akurat mi się szykuje otwieranie nowego lokalu i już powoli się rozglądam za jakąś fajną reklamą na zewnątrz, najlepiej jak będzie podświetlana, bo najwięcej klientów spodziewam się mieć właśnie wieczorowo – nocną porą.

Wygodniś22

Posty: 12