picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

Druk wizytówek w Warszawie - POMOCY!!!

Druk wizytówek w Warszawie - POMOCY!!!

Chcę zrobić sobie firmową wizytówkę, szukam firmy, która trudni się drukiem wizytówek i robi to w nowoczesny sposób.

esdoen1

Posty: 4

 
Według mnie najważniejszy jest pierwszy efekt. Bierzesz taką kartkę do ręki i już wiesz, iż to ceniona firma. Zatem też dla siebie wybrałam druk wizytówek, który nie jest zwykły. Teraz są gigantyczne możliwości i zatem jest w czym przebierać. Jak trafisz na fachowców, to zrobią projekt po prostu genialnie dobry.

ciopix

Posty: 24

 
Sama mam taką wizytówkę z drukiem wypukłym. Wcześniej miałam zwykłą. Teraz widzę, że ludzie zdecydowanie dłużej interesują się tym, co dostają do ręki. Tradycyjne wizytówki bez ciekawego pomysłu niestety odchodzą do lamusa. Nikt ich nawet nie czyta, a dopiero co trzyma przez jakiś czas w portfelu.

345_14

Posty: 12

 
Polecam ich, bowiem sama zamawiałam u nich wizytówkę. Polecili mi druk wypukły. Efekt jest powalający. Rzeczywiście pożądane byłoby sięgnąć z ich bogatej oferty. Każdy z pewnością coś dla siebie znajdzie. Ceną są bardzo przystępne.

Miernnn34

Posty: 16

 
Z tą drukarnią a dokładnie z ich drukiem wizytówek w Warszawie miałem kilkakrotnie do czynienia. Mogę firmę polecić, bo ich idee zawsze się w moim wypadku sprawdzały. Współpraca niezwykle miła, a jakość nie do podważenia. Polecam więc z zamkniętymi oczami.

Hihi_WWW

Posty: 13

 
Od niej się wszystko zaczyna. Warto więc poświęcić czas i zlecić druk na wizytówkach profesjonalistom. W Warszawie jest takich dużo, niemniej jednak ta drukarnia internetowa bije wszystkich na głowę. Projekty można obejrzeć na stronie internetowej. Jestem pod wielkim wrażeniem i sam zdecyduję się na ich usługi.

vincek

Posty: 18

 
Dużo się teraz słyszy o druku na wizytówki, że nie może być banalny. Tak jest, jak chcesz klienta do siebie przyciągnąć, to z pewnością nie zwykłą karteczką, która pogniecie się za chwilę, a litery szybko się wytrą. Teraz jest coś takiego jak foliowanie, bardzo dobrze to wygląda no i chroni.

hIMMM

Posty: 23

 
Dzisiaj furorę robi druk wypukły na wizytówkach. To adres strony drukarni, która trudni się tego rodzaju projektami http://www.druk-wizytowek.eu/druk-wypukly/.

okrzemek

Posty: 27

 
Nie każdy druk na wizytówkach dobrze wygląda. Takie rzeczy lepiej oddać w ręce profesjonalistów, niż spaprać samemu robotę. Mnie się poszczęściło, projekt okazał się skuteczny. Polecam profesjonalne drukarnie.

Squel

Posty: 16

 
Według mnie najważniejszy jest pierwszy efekt. Bierzesz taką kartkę do ręki i już wiesz, że to ceniona firma. Dlatego też dla siebie wybrałam druk wizytówek, który nie jest zwykły. Teraz są duże możliwości i dlatego jest w czym przebierać. Jak trafisz na fachowców, to zrobią projekt po prostu genialnie dobry.

ekspercik

Posty: 14