picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

Torby reklamowe

Torby reklamowe

Witam, szukam firmy, która trudni się drukiem na torbach reklamowych.

Chciałbym na początek niewielką ilość.

Kaazz

Posty: 6

 
O torbach reklamowych dużo się teraz słyszy, że to dobra forma reklamy firmy. U nas mamy je już od dawna i z pewnością dlatego nasz sklep znany jest nawet poza granicami miasta. Warto zainwestować w taką reklamę. Polecam. Fajnie, gdy projekt jest dodatkowo bardzo przyzwoity.

Anonim.KuBa

Posty: 12

 
Ta firma trudni się takim drukiem od lat http://www.awadruk.com.pl. Zamawiałam u nich torby papierowe z reklamą swojej marki. Bardzo dobrze zrobione, wszystko w porządku, także polecam.

Zamówienie bardzo szybko zrealizowane.

87-klara

Posty: 9

 
Podobają mi się torby z nadrukiem, niemniej jednak niekoniecznie wszystkich firm. Tu trzeba pokazać klasę, a nie wykonać coś na siłę, dlatego ważne jest komu zlecasz taki projekt. Nie każdą mogłabym używać na co dzień.

TeS

Posty: 15

 
Wydaje mi się, że jeżeli chodzi o torby papierowe, to chyba drogo taki interes wychodzi. Przy moich zyskach nie wiem, czy mogłyby być darmowym gadżetem reklamowym. Na razie nie mam takich, lecz w przyszłości należałoby o czymś takim pomyśleć. Chyba, że odszukałabym firmę, która oferuje niezmiernie atrakcyjne ceny.

E-GOista

Posty: 14

 
Podzielam zdanie, że torby reklamowe to źródło porządnej reklamy. Mnóstwo o tym czytałem w rzeczywiście rzetelnych źródłach, zatem polecam w nie inwestować.

kryzys

Posty: 8